Košarka: Borovo – Hermes Analitica 68:111

Košarkaši Borova nisu uspjeli doći do novih bodova protiv Hermesa Analitice, ekipe koja iz tri utakmice ima tri pobjede i najozbiljniji je kandidat za ulazak u 1 A košarkašku ligu. Gosti su bolje otvorili utakmicu i do kraju poluvremena stekli 24 koša prednosti (55:31). Istim tempom gosti su igrali i u drugom poluvremenu i ostvarili visoku pobjedu 111:68. Kod domaćina najbolji je strijelac bio Šuput s 22 koša, Bekavac je postigao 13 a Brocić 10 koševa. Kod gostujuće ekipe najefikasniji je bio Mijić s 23 koša a slijede ga Fodor s 21 i Mandalinić sa 17 koševa. U drugom susretu Jazine su pobijedile Stoju 82:74. U slijedećem 5. kolu ovog vikenda Hermes Analitica će ugostiti Međimurje a Borovo će u goste Stoji.