Policijski službenik PU vukovarsko-srijemske osvojio prvo mjesto u kategoriji MUP muškarci

Ilustracija Ilustracija Foto: HRV/Klaudija Boras

U subotu 21. svibnja 2022. u Virovitici je održana trail utrka "Litice oko Virovitice"  u kojoj je sudjelovao i policijski službenik Ureda načelnika PU vukovarsko-srijemske, Marko Sambol.

Start i cilj utrke bio je ispred društvenog doma u Svetom Đurađu, a staza je vodila pitomim obroncima Bilogore do Virovitičkih ribnjaka i nazad. Trčalo se u tri kategorije – na 7, 15 i 25 km, u ženskoj i muškoj konkurenciji, trčalo je više od 500 natjecatelja, a sudjelovali su i policijski službenici iz 11 Policijskih uprava Republike Hrvatske.

Marko Sambol je svojim trkačkim umijećem uspješno istrčao dionicu od 15 kilometara, gdje je osvojio prvo mjesto u muškoj kategoriji policajaca, te je tako u toj utrci bio najbrži policajac, a u ukupnom poretku među svim muškim trkačima smjestio se na četvrto mjesto.