Bosco – Borovo 103:88 (32:19, 32:21, 26:19, 13:29)

Bosco - Borovo Bosco - Borovo

Košarkaši Borova izgubili su u Zagrebu u trećem kolu Prve košarkaške lige. Domaćini su bolje ušli u utakmicu i vodili su od početka utakmice da bi se na poluvrijeme otišlo sa 64:40. U drugom su poluvremenu košarkaši Borova pružili bolju igru te su u jednom razdoblju zaostatak smanjili na -9, no utakmica je ipak završila rezultatom 103:88. Najbolji strijelac u redovima Borova bio je Kovač sa 18 koševa dok je za domaći sastav najviše koševa postigao Kuga, 23. - ulazak u utakmicu je bio loš pogotovo obrambeno Koncentracija nije bila na potrebnoj razini to je rezultiralo tako da smo primili 64 poena u prvom poluvremenu gdje je zaostatak bio 24 koša razlike, to je usmjerilo utakmicu prema Boscu. U posljednjoj četvrtini smo se trgnuli, uspjeli smo napraviti 20 razlike u našu korist i doveli utakmicu na -9, ali smo opet greškama dopustili domaćinu da se vrati na konačnih +15. Zadnja četvrtina je pokazala kako trebamo izgledati u ovoj ligi na razini koncentracije i u obrani i u napadu i tih nad deset minuta može dati nadu da za subotu za utakmicu protiv Rudeša - rekao je trener KK Borovo Goran Gunjević.