Mladost - Vukovar 1991 3:0

Vukovar 1991 - Slavija Vukovar 1991 - Slavija Foto: Kery

HNK Vukovar 1991 nalazi su u rezultatskoj krizi, četvrti poraz u nizu dogodio se u Ždralovima protiv domaće ekipe Mladosti. Domaćini su susret riješili u deset minuta drugog poluvremena. Mladost je iz jedanaesterca u vodstvo doveo Sučić u '47., na 2:0 povisio je Vrbanić u '53. Dok je minutu kasnije Pleić postavio konačan rezultat Mladost – Vukovar 1991 3:0.

Rezultati 14. kola jesenskog dijela prvenstva: Marsonia – Bjelovar 2:0, Oriolik – Koprivnica 2:1, Slavonija – Croatia Đakovo 2:0, Međimurje – Čepin 1:0, BSK – Osijek 1:0, Bedem – Belišće 3:0, Slavija – Varteks 3:1, Mladost – Vukovar 1991 3:0.