Borovo – Valpovka 34:22

Borovo - Valpovka Borovo - Valpovka Foto: Kery

Rukometaši Borova došli su do rutinske pobjede nad ekipom Valpovke. Gosti su nakon početnog vodstva Borova od 3:0 izjednačili na 3:3 i od tada je Borovo prešlo u vodstvo i do kraja poluvremena ga povećalo na 16:10. U nastavku gosti nisu uspjeli zaprijetiti a konačan rezultat je 12 golova razlike 34:22. Za Borovo 9 golova je postigao Zatezalo, 7 Franić, 6 Šimatić, po 3 Šamija i Radojević, 2 je postigao Burazin a po 1 Luketić, Tuša, Pinjuh i Stojnović. Najbolji strijelac u gostujućim redovima bio je Čičak s 9 golova.

Rezultati 7. kola: Požega – Slatina 39:29, Nexe 2 – Slavija 42:27, Borovo – Valpovka 34:22, Orahovica – Županja 23:30, Lipa – Brod 24:28.