Đakovo – Enna Vukovar 2:3

Enna Vukovar - Brda Enna Vukovar - Brda Foto: Kery
Odbojkašice Enne Vukovar nakon neizvjesne i dramatične utakmice došle su do važne pobjede nad neugodnim domaćinima Đakovom. Domaće odbojkašice dobile su prvi set 25:18, uzvratio je Vukovar u drugom setu 16:25. Đakovo je stiglo do novog vodstva 25:13 a u četvrtom setu bolji je Vukovar 16:25. U odlučujućem petom setu Vukovar uspijeva pobijediti 13:15 za pobjedu od 2:3. Ovom pobjedom Enna Vukovar je na drugom mjestu s 25 bodova, tri manje od vodećeg Brda i četiri više od trećeplasirane Drenove. Sljedeće kolo je posljednje prije novogodišnje stanke a odbojkašice Vukovara odlaze kod trećeplasirane Drenove. Ostali rezultati 10. kola: Rockwool – Drenova 0:3, Azena Velika Gorica – Zadar 3:0, Kostrena – Brda 0:3. Poredak: 1. Brda 28 2. Enna Vukovar 25 3. Drenova 21 4. Zadar 16 5. Azena Velika Gorica 13 6. Đakovo 11 7. Kostrena 6 8. Rockwool 0 Parovi 11. kola: Kostrena – Đakovo, Brda – Azena Velika Gorica, Zadar – Rockwool, Drenova Enna Vukovar.