Karatisti Vukovara '91 na Grand prix Međimurja

Osam natjecatelja karate kluba Vukovar '91 u pratnji trenera Igora Štalmajera i Anite Ključik natjecali su se u 12 kategorija na Grand prix Međimurja i osvojili 11 medalja. Nastupilo je 445 natjecatelja iz 46 klubova i 2 države. Turnir je održan u Nedelišću 27. siječnja 2018. Dva prva mjesta osvojio je Ivan Draganić u kategorijama juniori kate i kadeti kate. Po dva druga mjesta osvojili su Asja Štalmajer u kategorijama kadetkinje kate i mlađe kadetkinje kate i Karlo Jukić u kategorijama kadeti kate i mlađi kadeti kate. Ilaj Macura osvojilo je dva treća mjesta u kategorijama kadeti kate i mlađi kadeti kate, dok su po jedno treće mjesto osvojili Ema Pendić kadetkinje kate, Ema Tomić učenici kate i Vitto Furundžija učenici kate. Nastupila je još i Ema Štalmajer nažalost ovaj puta bez plasmana.