Rukometaši Borova pobijedili u Brodu

Borovo - Nexe 2 Borovo - Nexe 2 Foto: Kery

Rukometaši Broda nisu lak protivnik a to su pokazali i u prvom poluvremenu kada su parirali lideru prvenstva Borovu. Domaćini su imali početno vodstvo od 3:1, no Borovo uspostavlja ravnotežu i do kraja poluvremena se igra izjednačeno, gol za gol. Na odmor se odlazi rezultatom 17:18 za Borovo. Na samom početku drugog poluvremena Borovo postiže tri uzastopna pogotka i dolazi do prednosti 17: 21, ubrzo je bilo 20:27 i time je utakmica bila riješena. Borovo nije dopustilo domaćinu da se vrati u igru već je do kraja utakmice prednost povećalo na 10 golova za konačnih 27:37. Najbolji strijelac utakmice bio je Igor Franić s 10 golova, a za Borovo su strijelci bili i: Šamija 6, Šimatić i Stojnović po 5, Pinjuh i Ivičić po 3, Naletilić je postigao 2 dok su po 1 gol postigli Vuković i Zatezalo. Još su u sastavu Borova bili Boris Polchert, Luketić, Burazin, Radojević, Robert Polchert i Stojanović. Najbolji strijelac u domaćem sastavu bio je Ivan Rašić sa 6 pogodaka. U ostalim susretima 14. kola: Slatina – Slavija 36:23, Valpovka – Požega 26:26, Lipa – Orahovica 25:23, Županja – Nexe 2 29:34.