Vukovar 1991 – Vihor 2:3

Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Foto: Kery

Prigodu za nove bodove propustio je Vukovar na svom terenu izgubivši od Vihora iz Jelisavca 2:3. Goste je u vodstvo doveo Hrvoje Babec pogotkom u 18. minuti susreta. Tri minute kasnije poravnao je Luka Dragojević. Novo vodstvo gostiju dolazi u '72. pogotkom Marina Vučemilovića. Sve je bio riješeno u 84. minuti kada je sutkinja Kristina Veljačić pokazala na kazneni udarac, a realizirao ga je Marin Pavlović. Poraz Vukovara ublažio je Dino Brajković pogotkom u '87. za 2:3.

Rezultati 10. kola: Oriolik – Zrinski J 3:0, Mladost – Bedem 1:1, Vukovar 1991 – Vihor 2:3, Belišće – Slavonija 4:1, Slavija – Koprivnica 3:0, Sloga NG – Marsonia 1:0, Cibalia – Croatia Đakovo 3:1, Čepin – Bjelovar 4:2.