Viro Virovitica - Borovo 33:26

Borovo - Vidovec Borovo - Vidovec Foto: Kery

Nakon neočekivanog poraza na svom terenu od ekipe Vidoveca, pred rukometašima Borova bilo je teško gostovanje u Virovitici, drugoplasiranoj ekipi prvenstva. Dobro je Borovo ušlo u utakmicu, prvo poluvrijeme bio ravnopravan suparnik i na odmor se otišlo rezultatom 16:16. No u drugom poluvremenu domaći su zaigrali čvršće i polako su stvarali sve veću prednost do konačnih 33:26. U domaćem sastavu najbolji strijelci bili su Vašarević 9, Moslavac 6 i Smiljčić 5, dok je za Borovo Šimatić postigao 8 a Zatezalo i Lesić po 4 gola.

Rezultati 6. kola: Đakovo – KTC 29:30, Bjelovar – Moslavina 28:23, Vidovec – Metalac -:-, Viro Virovitica – Borovo 33:26, Maksimir Pastela – PPD Zagreb 2 32:24, Prelog – Ivanić 22:28, Osijek – Medveščak ZG 30:29.