Borovo - Osijek 27:32

Borovo - Osijek Borovo - Osijek Foto: Kery

Borovo – Osijek 27:32

Niz slabih rezultata rukometaša Borova nastavio se i dalje. Borovo je dobro krenulo u utakmicu i držalo je vodstvo gotovo cijelo prvo poluvrijeme, a na odmor se otišlo rezultatom 16:14. Početkom drugog poluvremena Borovo ima 20:17 ali nekoliko grešaka u napadu domaćih  igrača bilo je dovoljno da gosti od 20:17 okrenu rezultat na 21:23 i tu prednost ne ispuštaju do kraja utakmice za konačnih 27:32. – Prvo poluvrijeme nije funkcioniralo kako je trebalo, nismo se držali nekih dogovora dok se nismo malo u svlačionici zbrojili i počeli raditi ono o čemu smo pričali i s čim smo se pripremali i profunkcioniralo je – rekao je trener rukometaša Osijeka Ivan Šunda. - Osijek je kvalitetnija ekipa od nas, to pokazuje i tablica, nije to sve slučajno. Ja sam ih preuzeo prije desetak dana pokušavamo neke stvari promijeniti, imamo snage za 40-ak minuta. To su ekipe koje ne griješe, mi radimo dječje greške tako da imamo puno posla, dojam je bolji, nadam se da je publika uživala. Za sada kasnimo za ovom ligom  ali nadam se sve manje – rekao je trener Borova Boško Polhert

Rezultati 9. kola: Ivanić – Đakovo 26:20, Metalac – Prelog 39:26, Bjelovar – Vidovec 30:28, KTC – Viro Virovitica 28:29, Moslavina – Maksimir Pastela 24:23, PPD Zagreb 2 – Medveščak 33:26.