Belišće – Borovo 79:67

Borovo - Vrijednosnice Osijek 2 Borovo - Vrijednosnice Osijek 2 Foto: Kery

U 3. kolu Druge Hrvatske košarkaške lige Istok košarkaši Belišća u završnici su došli do pobjede nad Borovom rezultatom 79:67. Borovo je bolje otvorilo utakmicu i prvu je četvrtinu dobio 24:26, domaćini su drugu četvrtinu dobili 18:14 i na odmor se otišlo s dva koša prednosti za domaćina 42:40. I u drugom su poluvremenu košarkaši Borova bili u utakmici, Belišće je treću četvrtinu dobilo 18:16, u zadnjoj četvrtini domaći stvaraju prednost za 19:11 i pobjedu 79:67. Kod domaćeg sastava najbolji strijelac bio je David Đolić s 22 i Marko Mikulić s 18 koševa, za Borovo najefikasniji je bio Aleksandar Kapović sa 16 koševa, Mario Rajšić postigao je 15 a Mihael Bekavac 12 koševa. U ostalim susretima Rekord Tim – Vinkovci 75:69, Županja – Vrijednosnice Osijek II 97:66, KA Osijek – Požega 69:74.Borovo Vrijednosnice3 objavljeno