Vrijednosnice OS Inspekt ing – Borovo 75:104

Borovo - Vrijednosnice OS Inspekt ing Borovo - Vrijednosnice OS Inspekt ing

U nastavku prvenstva košarkaši Borova došli su do očekivane pobjede u gostima protiv Vrijednosnice OS Inspekt ing i to sa 75:104. Već se na samom otvaranju utakmice vidjelo da će utakmica biti jednosmjerna, naime prva je četvrtina dobivena 26:13, a druga 32:19. Na odmor se otišlo s 26 koševa prednosti. Na početku drugog poluvremena domaći košarkaši su uspostavili ravnotežu pa je treća četvrtina završila 26:24 a četvrta 20:19 za Borovo, za konačnih 75:104.

Za Borovo su koševe postigli: Mario Rajšić 25, Jovan Đuričić 16, Mihael Bekavac 13, Arijan Jovanović 12, Dražen Pejić 10, Aleksandar Kapović 8, Dino Ragač 6, Josip Kolar 6, Robert Ragač 4, Aleksandar Jakovljević 2, Mihajlo Ostojić 2, 0, Ivan Papeša 0. Koševe za domaći sastav postigli su: Patrik Maskaljević 19, Tadej Tomljanović 14, Maxwell Darling 14, Andrej Bačić 11, Pavle Pšihistal 11, Ivo Vincetić 4, Ivan Jelavić 2. Ostali rezultati 8. kola: KA Osijek – Rekord Tim 76:91, Vinkovci – Županja 36:54, Požega – Belišće 79:81.