Poreč – Enna Vukovar 1:3

Utakmicu bez rezultatskog značaja odigrale su odbojkašice Poreča i Vukovara, no ona je bila vrlo zanimljiva i neizvjesna. Povela je Enna Vukovar u prvom setu, bilo je 13:25. Prvi set je nagovještavao da bi mogla biti još jedna laka pobjeda Enne Vukovar, međutim, domaće su odbojkašice dobile drugi set 25:22.

Treći set ponudio je puno uzbuđenja a uspjele su ga dobiti gošće nakon velike borbe, bilo je 28:30. Nije bio lagan niti četvrti set kojeg ja dobila Enna 21:25. U drugoj utakmici koja je odlučivala tko će u kvalifikacije za ostanak u ligi, Marini Kašteli samo je pobjeda igrala ulogu a do nje nisu uspjele doći. Brda su na svom terenu slavila s 3:0.

Sada je jasno da će se za prvaka uz Mladost, Kaštelu, Olimpik i Rijeku CO boriti Enna Vukovar i Brda dok će Marina Kaštela i Poreč u kvalifikacije za ostanak u ligi.

Do kraja ovog dijela natjecanja još je jedno kolu u kojemu će Enna Vukovar ugostiti Brda a Marina Kaštela Poreč.