Tri medalje za Vukovarski sokol

U nedjelju 17. ožujka 2019 godine održano je 10. Otvoreno prvenstvo Brčko distrikta BiH u borilačkim sportovima i Memorijalni turnir u borilačkim vještinama Nešat Ramadani na kojem su uz 500 boraca iz Bosne i Hercegovine, Makedonije, Srbije, Republike Hrvatske i ostalih zemalja nastupili i članovi Vukovarskog sokola.

Natjecanja su se održavala iz karatea, kick boxa, ju jitsu, grapplinga, wushu, sambo i hapkida. Vukovarski sokol su predstavljale Ema Car, Petra Sovar i Natalie Rambousek u grapplingu.

Petra Sovar i Natalie Rambousek su prvi puta sudjelovale na nekom natjecanju ali su pokazale vrhunsku pripremljenost i sve tri su osvojile odličja. Petra Sovar i Natalie Rambousek su osvojile zlatnu medalju u svojim kategorijama dok je Ena Car osvojila srebrnu medalju.

Trener Josip Crnjac je izrazio izuzetno zadovoljstvo postignutim rezultatima obzirom da se radi o prvom nastupu Petre i Natalie u kojem su obje osvojile zlato, te Eninim nastupom i osvajanjem srebrne medalje.