Vukovar – Ivankovo 15:19

3. Hrvatska rukometna liga istok – žene

Rukometašice ŽRK „Vukovar“ na svom su terenu ugostile Ivankovo te su u neizvjesnoj utakmici izgubile 15:19. Gošće su bile bolje prvo poluvrijeme i nakon 6:6, povele su s 7:12, na poluvrijeme se odlazi rezultatom 9:12. Borovo odlično ulazi u drugo poluvrijeme i poravnava na 12:12. Kod 14:14 gošće prave seriju od 3 pogotka, odlaze na 14:17 i završavaju utakmicu s 4 pogotka prednosti 15:19.

Najbolji strijelac utakmice bila je gostujuća igračica Andrea Antunović sa 7 pogodaka, kod rukometašica Vukovara Mihaela Slamnjaković je postigla 6 pogodaka, Martina Radišić 4, Jelka Markanović 2 a Jovana Bačić, Iva Šarić i Ivana Cindrić po 1 pogodak. U ostalim susretima: Vinkovci – Multinorm 27:22, Osijek 2 – Petrijevci 35:21, Orahovica – Slavonka 15:34.