Borovo – Osijek 2 36:31

Borovo - Nexe 2 Borovo - Nexe 2 Foto: Kery

U 8. kolu Druge hrvatske rukometne lige Istok, rukometaši Borova pobijedili su Osijek 2 rezultatom 36:31. Krajem prvog poluvremena domaćini su imali vodstvo 15:11 ali su gosti uspjeli do poluvremena poravnati na 16:16. Drugo poluvrijeme krenulo je izjednačeno a onda su kod rezultata 21:21 domaćini napravili seriju od pet uzastopnih pogodaka i otišli na 26:21 te su tu razliku sačuvali do kraja susreta. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Luka Jakobović koji je postigao 10 pogodaka, dok su za Borovo pogotke postigli Neven Radojević 8, Josip Žulj 6, Mario Tuša i Ivan Pinjuh 5, Marin Vuković i Danijel Hideg 3, Marko Naletilić i Josip Alduk 2, te Renato Luketić i Dominik Jakirčević po 1 pogodak. U ostalim susretima Fenix Osijek – Slatina 14:39, Đakovo – Brod 35:23, Nova Gradiška – Nexe 2 25:29 i Županja – Valpovka 30:33.