Feniks – Borovo 27:34

Borovo - Đakovo Borovo - Đakovo Foto: Kery

Rukometaši Borova došli su do prve pobjede u novom prvenstvu. Pobijedili su u gostima osječki Feniks. Borovo je na samom otvaranju utakmice napravilo seriju pogodaka što je odvelo utakmicu u mirnije vode. Nakon 2:1 za domaćine, Borovo pravi seriju od sedam pogodaka i odlazi na 2:8, i tu razliku drži do kraja poluvremena 10:17. U drugom poluvremenu domaćini su se u 3 navrata približili na 2 razlike ali kod 20:22 Borovo postiže 3 pogotka odlazi na 20:25 za mirnu završnicu utakmice. Najbolji strijelci u domaćem sastavu bili su Mislav Skokič s 11 i Luka Vuk s 10 pogodaka. Za Borovo su pogotke postigli: Ivan Skaramuca 9, Ivan Pinjuh 7, Josip Žulj 5, Renato Luketić, Neven Radojević i Marko Naletilić po 3, Manuel Relatić 2 a Marin Vuković i Dominik Jakirčević po 1 pogodak

Ostali rezultati 3. kola:Nova Gradiška – Đakovo 26:28, Valpovka – Brod 37:24, Županja – Osijek 27:34, Nexe 2 – Slatina 26:29.