Vukovar – Petrijevci 22:25

Vukovar - Lipik Vukovar - Lipik Foto: Kery

Rukometašice Vukovara ipak nisu uspjele iznenaditi Petrijevce u 6. kolu 3. Hrvatske rukometne lige istok žene. Prvo se poluvrijeme igralo izjednačeno gdje je Vukovar samo u jednom navratu imao dva gola prednosti. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 10:10. U drugom su poluvremenu gošće otišle na 13:16 i tu razliku Vukovar nije uspio stići do kraja utakmice i konačnih 22:25. Za Vukovar 8 je pogodaka postigla Ivana Cindrić, 4 Jovana Bačić Beljić, 3 Jelka Markanović, po 2 Ivana Balić, Darija Foriš i Ivana Spajić dok je 1 pogodak postigla Martina Balić. Kod gošći najbolji strijelci su Laura Koški s 8 i Karolina Samardžija sa 6 pogodaka. Ostali rezultati 6. kola: Đakovo – Multinorm Cerna 26:43, Lipik – Mikleuš 22:27, Darda i Osijek 2 igrat će 10. studenog.