Poraz rukometaša Borova, LiPa – Borovo 30:27

Borovo - Brod Borovo - Brod Foto: Kery

Nisu uspjeli rukometaši Borova doći do bodova kod LiPe. Domaćini su pobijedili rezultatom 30:27. LiPa je od početka utakmice imala vodstvo od 2-3 gola razlike, da bi Borovo u 20' minuti poravnalo na 8:8, a na odmor se otišlo rezultatom 13:14. U drugom poluvremenu LiPa kod rezultata 16:16 pravi seriju od 4 gola i odlazi na 20:16 i tu razliku drži sve do finiša utakmice kada je Borovo u 57. minuti izjednačilo na 26:26. Ipak do kraju utakmice domaćini su postigli 4, a Borovo 1 gol za prvu pobjedu LiPe. Najbolji strijelac utakmice bio je rukometaš Borova Neven Radojević koji je postigao 11 golova, 6 je postigao Ivan Skaramuca, 3 Ivan Radojević, po 2 Ivan Pinjuh i Roko Mandarić, dok su po 1 pogodak postigli, Ivan Liščić, Dorijan Bušić i Marko Naletilić.

U ostalim susretima: Slatina – Županja 32:24, Brod – Feniks 30:22, Osijek II – Nova Gradiška BD Gruppe Austria 32:19.