Borovo – Belišće 69:101

Borovo - Olimp Inspekt ing Borovo - Olimp Inspekt ing Foto: Kery

Belišće je u Vukovaru u sklopu 13. prvenstvenog kola ostvarilo uvjerljivu pobjedu od 32 koša razlike. Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli 17:34, Borovo je dobilo drugu četvrtinu 19:10 i na odmor se otišlo rezultatom 36:44. Gosti su bili uvjerljiviji i u nastavku, treću su četvrtinu dobili 25:17, a četvrtu 32:16. Najbolji strijelac utakmice je Zvonimir Blažević s 24 koša, kod gostujuće ekipe još su se istaknuli Domagoj Cerjak s 21 i Juraj Boras s 18 koševa. Najbolji strijelac u redovima Borova bio je Filip Belobrajdić s 19 koševa. Strijelci su bili još Aleksandar Vuković 14, Mihajlo Ostojić 13, Jovan Đuričić 10, Nebojša Smiljanić 7, David Rajković 4, Dragan Vojnović 2. Još su igrali Miloš Milojević, Leon Mudri i Filip Drejić.