Lokomotiva je pobjednik 18. Memorijalnog turnira vukovarskih branitelja

NK Lokomotiva pobjednik 18. Memorijala vukovarskih branitelja NK Lokomotiva pobjednik 18. Memorijala vukovarskih branitelja Foto: Kery

U finalnoj utakmici 18. Memorijala vukovarskih branitelja Lokomotiva je pobijedila Osijek nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. U regularnom dijelu je bilo 1:1. Osijek je bio bolji prvo poluvrijeme i vodio 1:0, dok je Lokomotiva bila bolja u drugom poluvremenu, izjednačila je pred kraj utakmice, a nakon izvođenja jedanaesteraca vratar Lokomotive obranio je dva jedanaesterca i donio pehar svojoj ekipi. U utakmici za treće mjesto Dinamo je pobijedio Rijeku 5:0.Memorijal utakmica

U polufinalu Lokomotiva je pobijedila Rijeku 2:1, a Osijek Dinamo 5:4 nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, u regularnom dijelu je bilo 1:1.Memorijal utakmica2

Nakon toga su posthumno dodijeljene plakete za Vlatka Markovića i Antu Pavlovića, koje su preuzeli Zorislav Srebrić i Martin Novoselac te su uručene nagrade najboljim igračima i ekipama turnira. U završnim govorima gradonačelnik Vukovara Ivan Penava rekao je da će se iduće godine ovom turniru uz selekcije Hrvata iz Austrije, Njemačke i Sjeverne Amerike priključiti i selekcija Hrvata iz Australije. Predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić najavio je sufinanciranje Kuće nogometa u Vukovaru.Kustić uručeuje pehar LokomotiviOreškovićPletikosa i KrpanPenavaMemorijalRijekaNajbolji strijelacNajbolji vratarMemorijal 2memorijal 3Memorijal 4Zatvaranje turnira Penava