Dvije pobjede košarkaša Borova

Borovo - Olimp Inspekt ing Borovo - Olimp Inspekt ing Foto: Kery

Košarkaši Borova odigrali su dvije utakmice u 3 dana, 3. i 6. studenog te su ostvarili dvije pobjede.

Borovo – Vrijednosnice Osijek 89:76

U drugom su kolu rukometaši Borova pobijedili Vrijednosnice Osijek 89:76. Nakon prve četvrtine Borovo je vodilo 39:21. Gosti su dobili samo drugu četvrtinu 24:22. Na odmor se otišlo rezultatom 51:45 za Borovo. Dominacija domaćina nastavila se i u drugom poluvremenu za konačan rezultat 89:76. Najbolji strijelac utakmice bio je igrač Borova Vladan Lazić s 37 koševa. Nebojša Smiljanić postigao je 13, Vuk Lazić, Miloš Damjanić i Filip Belobrajdić po 10, David Rajaković 7 dok je Miroslav Mijatović postigao 2 koša. Kod Vrijednosnica Osijek najbolji strijelac je bio Nikola Martinović s 18 koševa. U ostalim susretima: KA Osijek – Đakovo 53:83, Županja – Belišće 71:72, Požega – Vinkovci 63:72.

Belišće – Borovo 57:86

Borovo je ostvarilo visoku pobjedu u Belišću. Odlično su otvorili utakmicu i već je nakon prve četvrtine vodstvo bilo visoko 9:23. Na odmor se otišlo s 26 koševa prednosti 20:46. Nisu uspjeli domaćini niti u nastavku poremetiti igru Borova koji je došao do sigurne pobjede 86:57.

U ostalim susretima 3. kola: Vrijednosnice Osijek – KA Osijek 73:81, Marsonia – Požega 89:59, Vinkovci – Županja 70:50.