Enna Vukovar – Brda 3:2

Enna Vukovar - Mladost Enna Vukovar - Mladost Foto: Kery

Odbojkašice Enne Vukovar puno su teže od očekivanog došle do pobjede nad posljednjom ekipom prvenstva splitskim Brdima. Povele su gošće u prvom setu 19:25, Vukovar se vratio u drugom s visokih 25:8. Činilo se da će utakmica dalje ići u korist domaćina, ali su gošće dobile treći set 12:25. Neizvjesno je bilo i u četvrtom setu kojega je Enna Vukovar uspjela dobiti na razliku 28:26. Peti set za pobjedu pripao je Enni Vukovar 15:10. - Nimalo lagana utakmica. Brda jesu zadnja na tablici ali definitivno ekipa koja je zaslužila imati bolji plasman na tablici. Morali smo se pomučiti ali zahvaljujući čistim glavama i publici uspjele smo pobijediti – rekla je predsjednica i igračica Enne Vukovar Marijeta Majer.

U ostalim susretima 7. kola: Rijeka CO – Nebo 3:1, Dinamo – Osijek 3:2, Ribola Kaštela – Split 3:1, Mladost – Kelteks 3:0, Veli Vrh – Marina Kaštela 2:3.