Osijek 2 – Borovo 29:37

Borovo - Petrijevci Borovo - Petrijevci Foto: Kery

Još su jednu odličnu utakmicu odigrali rukometaši Borova. Prvo je poluvrijeme bilo izjednačeno, u više navrata s 2-3 gola prednosti za Borovo. Poluvrijeme je završilo 16:17. I drugo je poluvrijeme počelo kao i prvo, no od sredine drugog poluvremena Borovo je malo-po malo pravilo sve veću razliku za konačnih 29:37. Najbolji strijelac utakmice bio je igrač Borova Tomas Edl s 14 golova. Po 6 su postigli Luka Kuštro i Ivan Pinjuh, po 2 Renato Luketić, Ivan Skaramuca, Ante Marković i Dorijan Bušić, te po 1 pogodak Igor Franić, Karlo Nikolić i Boris Polchert. Kod domaćina najbolji je strijelac Mihael Novokmet a 11 golova.

Rezultati 8. kola: Brod – LiPa 28:25, Nova Gradiška BD Gruppe Austria – Valpovka 27:31, Slavija – Orahovica 32:39, Županja – Petrijevci 31:33.