Vukovar 1991 – Solin 4:0

Vukovar 1991 - Solin Vukovar 1991 - Solin Foto: HNK Vukovar 1991

Vukovar 1991 je ugostio četvrtoplasiranu ekipu prvenstva Solin te je utakmicu riješio u prvih 45 minuta. Vukovar je u vodstvo na asistenciju Awounyoa doveo Vanja Pelko u 7', na 2:0 povisio je Tino Jukić u 9'. Konačan rezultat postavio je Törles Tim Knöll pogocima u 29' i 39' minuti susreta. Na poluvremenu je trener Vukovara Bojko napravio dvije izmjene a nešto kasnije još tri, dajući prigode i ostalim igračima. Ovom pobjedom Vukovar i dalje drži drugo mjesto prvenstvene ljestvice. U ostalim susretima 21. kola: Rudeš – Orijent 1919 1:0, Hrvatski dragovoljac – Dubrava Tim kabel 1:1, Croatia – BSK 2:0, Dugopolje - Cibalia 0:2. Kustošija i Jarun igraju danas.