Vukovar – Vinkovci 22:28

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Janoš Kery

U 16. kolu 3. Hrvatske rukometne lige istok – žene Vukovar je izgubio od Vinkovaca 22:28. Gošće su bolje ušle u utakmicu i već na početku imale vodstvo 1:5. Tu su razliku do kraja poluvremena povećale na 9:16. Ništa se bitno nije promijenilo niti u drugom poluvremenu. Vukovar nije uspio ozbiljnije zaprijetiti gostujućoj ekipi koja je stečenu prednost čuvala do kraja i zasluženo došla do pobjede. Najbolji strijelac utakmice bila je domaća igračica Željka Šterc s 12 golova. Patricija Car postigla je 3, Jovana Bačić Beljić i Ivana Spajić po 2, dok su Ivana Balić, Martina Balić i Ivana Cindrić postigle po 1 pogodak. Najbolji strijelac gostujuće ekipe je Mirna Antolović sa 7 golova.

Rezultati 16. kola: Mikleuš – Đakovo 27:32, Osijek 3 – Ilok 33:18, Petrijevci i Darda igraju 27.4.2023.