Čepin – Vuteks Sloga 1:3

Vuteks Sloga je došla do druge ovosezonske pobjede, u gostima je bila bolja od Čepina 1:3. Poveli su domaćini već u 4', strijelac je bio Tino Stojković. Pet minuta kasnije izjednačio je Stefan Bingulac. Vuteks Sloga dolazi u vodstvo u 25' a strijelac je Petar Vukanović. Isti igrač postavio je konačan rezultat u trećoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Rezultati 9. kola: Bedem – Valpovka 3:0, Oriolik – NAŠK -:-, Svačić – Slavija 0:1, Đakovo Croatia – Borac 3:0, Čepin – Vuteks Sloga 1:3, Sloga – Graničar 4:0, Slavonija – Tomislav (DA) 3:1, Tomislav (C) – Kutjevo 3:0.