Đakovo - Vukovar 36:25

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Janoš Kery

Počelo je natjecanje u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok žene. Rukometašice Vukovara u prvom su kolu gostovale u Đakovu te su izgubile 36:25. U prvih deset minuta domaći je sastav napravio prednost od 8:3. Ta je prednost do kraja poluvremena narasla na 20:11. Ostvarenu prednost Đakovo je držalo i u drugom poluvremenu za konačnih 36:25. Najbolji strijelac utakmice bila je domaća Ela Đelatović s 12 pogodaka, dok su za Vukovar pogotke postigli: Po 6 Patricija Car i Barbara Trbojević, 5 Marina Cvetko, po 3 Ivana Spajić i Đurđijana Ostojić, te po 1 Marina Balić i Jovana Bačić Beljić. U ostalim susretima: Petrijevci – Slavonka 23:20, Osijek 3 – Orahovica 37:15. Darda i Vinkovci igraju 12.11.2023.