Rukomet: Ivan – Borovo 27:35

Borovo - Nova Gradiška Borovo - Nova Gradiška Foto: Janoš Kery

Ostvarena je i druga gostujuća pobjeda rukometaša Borova u 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok, ovoga puta kod novajlije u ligi Ivana iz Starih Mikanovaca. U prvom je poluvremenu do 7:7 bilo izjednačeno, a onda Borovo pravi seriju od 4 pogotka i dolazi do 7:11. Do kraja poluvremena domaćini su dolazili do jednog gola zaostatka ali više nisu mogli. Na odmor se odlazi rezultatom 17:19. Slično je bilo i u drugom poluvremenu, Ivan je dolazio u više navrata do 2 gola zaostatka što nije niti u jednom trenutku ugrozilo pobjedu Borova. Najbolji strijelac Borova i utakmice bio je Ivan Pinjuh s 8 pogodaka, po 7 su postigli Renato Luketić, Neven Radojević i Dorijan Bušić a po 2 Davor Marković, Miro Lordan i Luka Lozančić. Najbolji strijelac u domaćim redovima bio je Nikola Benačić sa 7 pogodaka.

Rezultati 2. kola: Brod – Pakrac 28:30, Nova Gradiška – Viro-Virovitica 22:40, Ivan (Stari Mikanovci) – Borovo 27:35, Osijek 2 – Orahovica 37:30, Županja – Petrijevci 32:27.