Zrinski Osječko 1664 – Vukovar 1991 1:0

Vukovar 1991 - Zrinski Osječko 1664 Vukovar 1991 - Zrinski Osječko 1664 Foto: Janoš Kery

U derbi utakmici 13. kola SuperSport Prve nogometne lige vodeća ekipa prvenstva Zrinski Osječko pobijedila je Vukovar s 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Dino Dogan u 27. minuti utakmice. Značajan trenutak na utakmici dogodio se u 45' kada je isključen igrač Vukovara Dario Rugašević. U drugom poluvremenu rezultat se nije mijenjao. U ostalim susretima: Sesvete – Croatia – Zmijavci 1:0, Dugopolje – BSK 1:1, Cibalia – Dubrava Tim kabel 1:0, Orijent – Jarun 0:1, Šibenik – Solin – igraju danas.