Vukovar – Slavonka 22:22

Vukovar - Darda Vukovar - Darda Foto: Janoš Kery

U 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok za žene Vukovar i Slavonka odigrale su izjednačenu utakmicu u kojoj su gošće imale vodstvo u prvom poluvremenu od pet golova razlike 4:9, međutim na poluvrijeme se otišlo s golom prednosti za Vukovar, bilo je 14:13. U drugom poluvremenu Vukovar je imao vodstvo 17:13, ali su gošće uspjele kod rezultata 20:18 preokrenuti rezultat na 20:21. U zadnjih osam minuta postignuta su samo tri gola od kojih je Vukovar postigao dva za poravnanje rezultata 22:22. Najbolji strijelac utakmice bila je domaća igračica Patricija Car s 8 pogodaka, Marina Cvetko je postigla 7, Mia Miljanić i Željka Šterc 3 dok je Jovana Bačić Beljić postigla 1 pogodak. U gostujućim redovima najbolje su bile sa 6 pogodaka Mia Benakić i Ana Marija Dautović. U ostalim susretima: Orahovica – Vinkovci 22:27, Đakovo – Darda 30:34 i Osijek 3 – Petrijevci 30:37.