Vukovar 1991 - Croatia Đakovo 0:0

Nogometaši Vukovara 1991 na svom su terenu odigrali neodlučeno s Croatiom iz Đakovo. Od pet odigranih utakmica ovo je treći neriješeni ishod Vukovara – Jednostavno, još jedna utakmica u nizu za koju sam očekivao da će Đakovo igrati u bloku to se i dogodilo. Moram biti iskren nismo odigrali dobro, ovo je jedna od naših lošijih utakmica bez obzira što smo i protiv Varteksa odigrali neriješeno ali je u toj utakmici bilo puno više želje, puno više htjenja. Ovo je bilo od 90 minuta 80 minuta lopta u našem posjedu ali to je bilo jalovo bez nekih velikih šansi. Na kraju su gosti pogodili stativu dvije minute do kraja, neću reći da sam sretan, vrlo sam nesretan i nezadovoljan ali na neki način bod je osvojen pa idemo dalje – rekao je trener HNK Vukovara 1991 Goran Meštrović. Sljedeće kolu se igra u srijedu 27. rujna a Vukovar gostuje u Koprivnici.

Rezultati 5. kola: Međimurje – Marsonia 4:1, BSK – Slavonija 2:1, Bedem – Oriolik 2:3, Slavija – Bjelovar 3:1, Mladost – Koprivnica 0:0, Vukovar 1991 – Croatia Đakovo 0:0, Varteks – Čepin 1:0, Belišće – Osijek 0:1.