Vukovar 1991 – Bjelovar 5:1 (1:1)

Vukovar 1991 - BjelovarNogometaši Vukovara 1991 na Gradskom su stadionu u Vukovaru pobijedili Bjelovar s visokih 5:0. Na poluvremenu je bilo 1:1. Vukovar je u vodstvo doveo Kožul u 8. minuti susreta dok je u 30. izjednačio Makopek-Pušec. Novo vodstvo Vukovaru donosi Ćorić u 54. minuti, četiri minute kasnije na 3:1 povisuje Jazvić. Matijević je povisio na 4:1 u 70 -oj a konačan rezultat postavio je Bekavac u 78. minuti susreta. Nakon što su od pet utakmica tri odigrali neodlučeno u posljednja dva kola ostvarene su pobjede  - čestitam igračima na pobjedi u Koprivnici 1:2 i sada na pobjedi protiv neugodnog Bjelovara. Bez obzira što je rezultat 5:1 pa to ispadne vrlo lagano međutim nije bilo nimalo lako. Uspjeli smo povezati dvije pobjede u nizu tako da vjerujem da će nam to dati dodatno samopouzdanje jer mi već u srijedu, radi turnira Blago Zadro, igramo u Oriovcu. Mislim da je danas zaslužena pobjeda Vukovara – rekao je trener HNK Vukovara 1991 Goran Meštrović.