Odličan nastup vukovarskih triatlonaca na 2. Iločkom polumaratonu.

2. Iločki polumaraton 2. Iločki polumaraton Foto: Vukovarski triatlon klub

Na Iločkom polumaratonu održanom prošlog vikenda nastupilo je 19 članova Vukovarskog triatlon kluba. Najbolji plasman ostvarila je Silvia Šimunović koja je ukupno zauzela 2. mjesto u ženskoj konkurenciji, te 1. mjesto u svojoj kategoriji W35. Kod djevojaka odličan nastup ostvarila je Mirela Posarić koja je utrku građana završila u vremenu 33:43 te zauzela 1. mjesto u svojoj kategoriji. Kod trkača je čak 7 natjecatelja među 25. u ukupnom poretku.  Medalje u kategorijama osvojili su Vladimir Hodak (1. M55), Vedran Vidić (3. M45), Zoran Priegl (3. M35).2. Iločki polumaraton

Inače „Utrka koja oduzima dah“ kako su je marketinški najavljivali organizatori izuzetno je zahtjevna utrka koja, osim što oduzima dah zbog prekrasnog krajolika, oduzima i dah zbog svoje zahtjevnosti obzirom na brdovitu konfiguraciju staze u kojoj je gotovo 300 metara penjanja.2. Iločki polumaraton1