Pobjede vukovarskih trećeligaša

Vukovar 1991 - Vuteks Sloga Vukovar 1991 - Vuteks Sloga Foto: Kery

Oriolik – Vukovar 1991 0:4

Važnu su gostujuću pobjedu ostvarili nogometaši Vukovara 1991 protiv četvrtoplasirane ekipe prvenstva. Vukovar je u vodstvo doveo Josip Barišić već u drugoj minuti susreta. Na 0:2 povisio je Robin De Jesus Gonzales Ruiz u '37. Početkom drugog poluvremena utakmica je bila riješena jer je Josip Barišić postigao još dva pogotka i to u '56.  '57. minuti. Ovom pobjedom Vukovar 1991 zaostaje za vodećim dvojcem Belišćem i Marsonijom 4 boda. Do kraja prvenstva ostalo je još 9 kola.

Vuteks Sloga – Bedem 3:0

Vuteks Sloga se novom pobjedom u županijskom derbiju uspjela odmaknuti od donjeg dijela tablice, te je sada 13. sa šest bodova više od posljednje Slavije. Domaćina je u vodstvo doveo Mihailo Marić u '10. S dva pogotka u '49. i '80. utakmicu  je zaključio Matej Jurčević. U proljetni dio prvenstva Vuteks Sloga je ušla odlično, ostvarila je 6 pobjeda, te po jednu izgubljenu i neriješenu utakmicu. Najslabije je odigrala protiv Vukovara 1991, a već je ovog vikenda očekuje gostovanje kod prvoplasiranog Belišća.

Rezultati 25. kola, 28. travnja 2021.: Slavonija – Zrinski Jurjevac 6:3, Valpovka – Slavonac Bukovlje 3:1, Sloga Nova Gradiška – Kutjevo 4:2, Oriolik – Vukovar 1991 0:4, Croatia Đakovo – Vihor 2:1, NAŠK – Čepin 0:0, Vuteks Sloga – Bedem 3:0, Graničar – Belišće 1:1, Marsonia – Slavija Pleternica 5:0.