Graničar iz Županje pobjednik je županijskog nogometnog kupa Vukovarsko-srijemskog

Graničar - pobjednik županijskog kupa Graničar - pobjednik županijskog kupa Foto: Kery

Vuteks Sloga – Graničar 0:2

U finalu kupa Županijskog nogometnog saveza Vukovarsko-srijemskog na stadionu Vuteks Sloge sastali su se trećeligaši Vuteks Sloga i Graničar iz Županje. Bolji je bio Graničar koji je pobijedio 2:0. Pogotke su postigli Pastuović 18' i I. Kovačević '54. Imala je Vuteks Sloga u posljednjih 20-ak minuta 3-4 dobre prigode kada su se mogli vratiti u utakmicu, ali ih nisu uspjeli realizirati. U posljednjim minutama i Graničar je propustio povećati vodstvo.

Pehar finalistima, ekipi Vuteks Sloge uručio je predsjednik Nogometnog središta Vukovar Zlatko Vrančić, dok je pobjedničkoj ekipi pehar uručio predsjednik Županijskog nogometnog saveza Vukovarsko-srijemskog Josip Kuterovac.Pehar Graničar

-Čestitao bih svojim momcima na osvojenom kupu, a isto tako i domaćinu Vuteks Slogi na prikazanoj igri. Mislim da smo danas bili bolji za ta dva gola, iako je i Vuteks Sloga imala svoje šanse koje nije iskorostila. Međutim, po ovom teškom, sparnom vremenu u jeku priprema, mislim da smo zadovoljili gledateljstvo i zasluženo osvojili kup – rekao je trener Graničara Dražen Ilić.Pehar Vuteks Sloga

Čestitam Graničaru na pobjedi. Ne umanjujem njihovu pobjedu ali smo se mi vratili s mini priprema sa Zlatibora gdje smo odigrali dvije teške utakmice, što je ostavilo traga. U Hrvatskom kupu igramo sa Stražom iz Huma na Sutli. O njima ne znamo puno, ali ćemo pokušati doći do pobjede i ako nas posluži ždrijeb, dovesti prvoligaša u Vukovar – rekao je trener Vuteks Sloge Đorđe Bojić.