Cibalia i Varaždin podijelili bodove

Cibalia - varaždin Cibalia - varaždin Foto: Cibalia

Cibalia i Varaždin odigrali su 1:1. Cibalia je vodila pogotkom Karla Miljanića iz 31' minute sve do 89', kada je izjednačujući pogodak postigao Stjepan Igrec. To je druga neriješena utakmica Cibalie u nastavku prvenstva. BSK je u Solinu izgubila 3:0 pogocima Jurića u 43', Relota u 77' i Durdova u 84'. Osijek i Dinamo odigrali su 1:1. Poveo je Osijek II pogotkom Branštetera u 45+2, a Dinamo II je izjednačio također u sudačkoj nadoknadi pogotkomLaća u 90+2 minuti.

Rezultati 2. kola: Osijek II – Dinamo II 1:1, Solin – BSK 3:0, Croatia – Kustošija 2:1, Opatija – Inter Zaprešić 3:0, Cibalia – Varaždin 1:1, Rudeš – Orijent 1919 2:2, Jarun – Dubrava Tim kabel 3:3, Sesvete – Dugopolje 1:0.