Osijek II – Borovo 30:26

Borovo - Slatina Borovo - Slatina Foto: Kery

Rukometaši Borova očekivali su bodove u gostima, no do njih nisu uspjeli doći. Prvih desetak minuta utakmica je bila ravnopravna. Kod 4:4, domaćini prave seriju od tri pogotka i odlaze na 7:4. Tri gola razlike bilo je do 19. minute susreta, a tada domaćini odlaze na 6 golova prednosti 15:9. Borovo je do kraja poluvremena uspjelo smanjiti rezultat na dva razlike 17:15. U 38' minuti susreta Borovo je izjednačilo na 20:20, ali domaćini ponovno prave seriju i odlaze na 23:20, i tu prednost drže do kraja utakmice za konačnih 30:26. Najbolji strijelac utakmice bio je domaći Patrik Begović s 11 golova, dok je kod Borova Neven Radojević postigao 7 golova. U ostalim susretima: Feniks – Nexe 2 30:35, Brod – LiPa 33:26, Slatina – Valpovka 32:25, Županja – Nova Gradiška BD Gruppe Austria 28:35.