Košarkaši Borova novu sezonu započeli pobjedom

Borovo - Olimp Inspekt ing Borovo - Olimp Inspekt ing Foto: Kery

Borovo – Olimp inspekt ing 100:93

Počelo je natjecanje u 2. Hrvatskoj košarkaškoj ligi istok. Košarkaši Borova pobijedili su Olimp Inspekt ing 100:93. Na poluvremenu je bilo 60:44. Gosti su u trećoj četvrtini smanjili na tri koša razlike bilo je 80:77, no završnica je pripala Borovo za pobjedu 100:93. - Malo smo desetkovani ova zadnja dva tjedna zbog ozljeda, bolesti, poslovnih obveza ali skupili smo glave, odradili to na najbolji način. Idemo dalje, glavu gore i krećemo u sljedeće kolo – rekao je igrač Borova Mario Rajšić, te pojasnio što je cilj u ovoj sezoni – Plan je okupiti desetak lokalnih igrača pa u počecima vidjeti zapravo koliki nas je broj, a potom ćemo krenuti s radom, zalaganjem i ubacivanjem kadeta i juniora u seniorski pogon i nadati se što boljem rezultatu – rekao je Rajšić.

- Mi još nismo uvježbani. To je mlada ekipa i mislim da ćemo u nastavku sezone biti puno spremniji, da ćemo imati više energije i elana, pošto mladi igrači koji nemaju dovoljno minutaže u svojim ligama imaju u A 2, tako da će imati prilike pokazati što znaju – rekao je trener Olimp Inspekt ing Nedjeljko Matić.Borovo Olimp Inspekt ing

U ostalim susretima 1. kola Vinkovci – Marsonia 72:71, Požega – Đakovo 83:93. Utakmice Belišće – KA Osijek i Rekord Tim – Županja su odgođene.