Nova Gradiška BD Gruppe Austria – Borovo 20:32

Borovo - Brod Borovo - Brod Foto: Kery

2. Hrvatska rukometna liga istok

Rukometaši Borova došli su do druge ovosezonske pobjede u Novoj Gradišci, bili su bolji od domaćina pobijedivši 32:20. Kod rezultata 5:5 počelo je odvajanje Borova, bilo je 5:8 i tu je razliku Borovo držalo do kraja poluvremena 10:13. Utakmica je u sigurne vode krenula u 48' minuti kada kod rezultata 19:23 Borovo pravi seriju od 7 pogodaka za 19:30, te na kraju konačnih 20:32. Najbolji strijelac utakmice bio je domaći igrač Mladen Ivanišević sa 7 golova. Najbolji strijelac Borova je Ivan Skaramuca sa 6 pogodaka i to sve iz sedmeraca, po 5 golova su postigli Renato Luketić, Josip Žulj i Marko Naletilić, 4 je postigao Neven Radojević, po 2 Roko Mandarić i Ivan Liščić, te po 1 pogodak Ivan Pinjuh, Igor Franić i Josip Vrgoč.

U ostalim susretima 6. kola: Nexe 2 – LiPa 31:19, Županja – Valpovka 22:37, Osijek 2 – Brod 31:28. utakmica između Feniksa i Slatine je odgođena.