Enna Vukovar – Veli Vrh 3:0

Enna Vukovar - Veli Vrh Enna Vukovar - Veli Vrh Foto: Kery

Odbojkašice Enne Vukovar pobijedile su u 8. kolu Supelige za odbojkašice Veli Vrh 3:0. Po setovima 25:20, 25:19 i 25:17. Sva su tri seta odbojkašice Enne dobile bez većih problema. U trećem setu su gošće parirale do sredine seta, no za nešto više nisu imale prigode. Bila je to sedma uzastopna pobjeda Enne Vukovar, izgubile su samo u prvom kolu u gostima kod vodeće ekipe prvenstva Marine Kaštele. Do kraja prvog dijela prvenstva ostala su tri kola. U 9. kolu Enna Vukovar gostovat će kod Osijeka koji je šestopasirana ekipa prvenstva.

Rezultati 8. kola: Mladost – Karlovac 3:0, Marina Kaštela – Split 3:0, Brda – Rijeka CO 2:3, Dubrovnik – Kaštela 0:3, Dinamo – Osijek 3:1.