Nexe 2 bolji od Borova

Borovo - LiPa Borovo - LiPa Foto: Kery

U 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok Nexe 2 je pobijedio Borovo 34:32. U prvom poluvremenu igralo se izjednačeno a niti jedan klub nije pobjegao na više od dva gola prednosti. Na odmor se otišlo rezultatom 17:15 Početkom drugog poluvremena Nexe 2 je stvorilo razliku od šest pogodaka bilo je 23:17. Borovo je u zadnjih pet minuta uspjelo smanjiti na 32:31, bilo je i 33:32, no domaćini su na kraju uspjeli postići pogodak za 34:32. Najbolji strijelac utakmice bio je igrač Borova Josip Žulj s 8 golova, po 5 su postigli Neven Radojević i Tomas Edl, Ivan Skaramuca je postigao 4, po 3 Renato Luketić i Igor Franić, te su po 2 pogotka postigli Manuel Relatić i Ivan Pinjuh, Najbolji strijelci u redovima domaćina bili su Marko Hajmiler i Stjepan Javorček koji su postigli po 6 pogodaka.

Ostali rezultati 16. kola: Feniks – Valpovka 29:41, Županja – LiPa 31:19, Osijek 2 – Slatina 24:33, Nova Gradiška – Brod 29:31.