Vukovar 1991 – Dubrava Tim kabel 1:0

Vukovar 1991 - Dubrava Tim kabel Vukovar 1991 - Dubrava Tim kabel Foto: Kery

Vukovar je došao do tri boda pobijedivši Dubravu 1:0 pogotkom Josipa Barišića iz kaznenog udarca u 63' minuti. Prethodno je u kaznenom prostoru srušen Ivan Aleksić. U prvom poluvremenu su gosti bili bolja ekipa i mogli su osigurati prednost za drugo poluvrijeme, no ostalo je 0:0. U drugom poluvremenu bolja igra Vukovara i nakon vodstva Vukovar je imao još nekoliko šansi za pogodak ali nije bilo preciznosti.

Ostali rezultati 12. kola: Solin – Orijent 1919 2:1, Rudeš – Jarun 3:0, Hrvatski dragovoljac – BSK 1:0, Kustošija – Cibalia 2:2, Croatia – Dugopolje 0:2.