Vukovar 1991 – Kustošija 3:0

Vukovar 1991 - Kustošija Vukovar 1991 - Kustošija Foto: Janoš Kery

Nogometaši Vukovara 1991 došli su do tri boda te su trenutačno drugi na prvenstvenoj ljestvici. Poveo je Vukovar u 7' minuti susreta a pogodak je postigao Clement Awounyo. Vukovar je prvo poluvrijeme imao inicijativu i nekoliko čistih prigoda, Knoll iskosa za malo pored gola, Mustedanagić s 20-ak metara pogađa prečku a gol je spašavao i vratar gostiju Jerolimov.Vukovar 1991 Kustošija6 objavljeno Na početku drugog poluvremena gosti su preuzeli inicijativu, imali su dominaciju te su prijetili golu domaćina. U 67' sudac Turčin dosuđuje kazneni udarac za Vukovar a Emanuel Nikpalj dobiva crveni karton. Siguran je s bijele točke bio Mustedanagić koji pogađa za 2:0. Nakon toga je Vukovar imao još nekoliko prigoda a u sudačkoj nadoknadi Vanja Pelko postiže pogodak za konačan rezultat, Vukovar – Kustošija 3:0. Solin je na svom terenu izgubio od BSK 3:0, te je drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici prepustio Vukovaru.

U ostalim susretima: Solin – BSK 0:3, Jarun – Cibalia 0:0, Orijent 1919 – Croatia 0:0, Rudeš – Hrvatski dragovoljac 3:0. Dubrava Tim kabel i Dugopolje igraju sutra.Vukovar 1991 Kustošija4 objavljeno