Pobjeda košarkaša Borova u odgođenoj utakmici

Borovo - Đakovo Borovo - Đakovo Foto: Janoš Kery

U 16. kolu Druge Hrvatske košarkaške lige istok odigrane su samo dvije utakmice: Marsonia – Vinkovci 115:83 i Đakovo – Belišće 88:62, Utakmice Požega – Vrijednosnice Osijek i KA Osijek – Borovo su odgođene. Međutim, odgođenu utakmica Borovo – KA Osijek odigrana je 2. ožujka, a do pobjede su došli košarkaši Borova rezultatom 77:69. Na poluvremenu je bilo 41:43. Vodili su gosti i nakon treće četvrtine 56:64 ali je Borovo odličnom zadnjom četvrtinom 21:5 došlo do pobjede 77:69. Najbolji strijelac utakmice bio je domaći igrač Aleksandar Vuković s 19 koševa, Nebojša Smiljanić postigao je 16, Vuk Lazić 12, Mihajlo Ostojić 11, David Rajković 7, Marin Tomljenović i Aleksandar Ravkić 5 i Leon Mudri 2 koša. Najbolji u gostujućim redovima bio je Ivan Pudar s 12 koševa.