Rukometašice Vukovara ostale bez bodova

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Janoš Kery

U nastavku sezone u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok rukometašice Vukovara ugostile su Mikleuš, ekipu s donjeg dijela tablice. Iako su se nadale novim bodovima ipak nisu uspjele doći do pobjede, pobijedile su gošće 24:27. Igrala se izjednačena utakmica u kojoj su gošće od početka imale vodstvo od 2-3 gola razlike do 10:10, tada Vukovar prelazi u vodstvo 12:10, no to će biti kratkog daha jer se na odmor odlazi rezultatom 13:13. Drugo je poluvrijeme također počelo izjednačeno ali kod 15:15, gošće odlaze na 15:18 i tu razliku drže do kraja utakmice za konačan rezultat Vukovar – Mikleuš 24:27. Najbolji strijelci u redovima domaćina bile su Mia Miljanić i Željka Šterc sa 7 golova, Patricija Car je postigla 5, Ivana Spajić dva, te po jedan pogodak Jovana Bačić Beljić, Đurđijana Ostojić i Jelka Markanović. Kod gostujućeg sastava najbolja je bila Josipa Lukić sa sedam golova. U ostalim susretima: Đakovo – Darda 31:35, Vinkovci – Petrijevci 27:27, Ilok – Slavonka 21:23.