Croatia prekinula niz neporaženosti HNK Vukovar 1991

Vukovar 1991 - Solin Vukovar 1991 - Solin Foto: HNK Vukovar 1991

Croatia iz Zmijavaca pobijedila je Vukovar 1991 2:1 i prekinula je niz neporaženosti Vukovara koji je trajao 13 utakmica, Imao je Vukovar vodstvo od 61. minute pogotkom Zinedina Mustedanagića iz kaznenog udarca. Činilo se kako će tim rezultatom i završiti utakmica ali su domaćin iz dva prekida došli do dva pogotka i uzeli su sva tri boda. Prvo je u 87' izjednačio Marko Musulin, da bi konačan rezultat postavio Jure Obšivač u 90'+3' minuti susreta.

Rezultati 24. kola: Dugopolje – Orijent 1919 2:2, Hrvatski dragovoljac – Dubrava Tim kabel 0:1, BSK – Solin 6:0, Kustošija – Cibalia 1:1, Croatia – Vukovar 1991 2:1, Jarun – Rudeš igraju danas.