Borovo – Vladislavci 95:79

Borovo Borovo Foto: KK Borovo

Protiv posljednje ekipe prvenstva u 2. Hrvatskoj košarkaškoj ligi istok Borovo nije imalo problema, ostvarena je lagana pobjeda od 95:79. nakon prvog poluvremena rezultat je bio 51:35. U drugom poluvremenu s mlađim igračima ta je razlika ostala nepromijenjena za konačnih 95:79. - Ostali smo i dalje neporaženi na svom terenu. To je jedna ne sjajno odigrana utakmica, obzirom da ekipa Vladislavaca nije vrh naše lige ali ono što je bitno na ovoj utakmici, pokazali smo da i mlađi igrači koji su dobili priliku mogu participirati u pobjedi. Od početka smo došli u vodstvo i to smo držali do kraja utakmice. Moglo je obrambeno i bolje reagirati ali nisam nezadovoljan. Znali smo od prvog trenutka da smo bolja i kvalitetnija ekipa i bez puno stresa i preokreta smo priveli utakmicu kraju – rekao je trener Borova Igor Modalek.

Rezultati 7. kola: Brod – KA Osijek 78:74, Vinkovci – Belišće 89:88, Vrijednosnice Osijek – Županja 67:76, Borovo – Vladislavci 95:79, Požega – Gardun 101:48.