Lipik – Vukovar 20:22

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Kery

Rukometašice Vukovara pobijedile su u gostima Lipik 20:22. Od početka se igralo izjednačeno do 6:6 kada Vukovar postiže 4 uzastopna pogotka i odlazi na 6:10. Domaće se igračice nisu predavale i smanjile su na 10:11. Ipak se na odmor otišlo rezultatom 10:13. U nastavku je Vukovar imao vodstvo od 12:19, no dozvolile su domaćinima povratak u utakmicu koje su kod rezultata 14:21 uspjele doći do 20:21 minutu prije kraja susreta. Za više Lipik nije imao snage i Vukovar je iz sedmerca zaključio pobjedu 20:22.

Najviše, 10 golova je postigla rukometašica Vukovara Darija Foriš, Jovana Bačić Beljić dodala je 6, Rebecca Havaši 4, dok je Ivana Balić postigla 2 gola. Kod domaćeg sastava Hana Basarić je postigla 7 golova. U ostalim susretima: Mikleuš – Slavonka 27:24, Đakovo – Darda 24:40, Multinorm Cerna – Petrijevci 42:19.